Tahta Oyuncak İyidir!
Nisan 19, 2013
pianiko in Oyuncak

Bir aydan fazla bir süredir yazamadım, ama çok iyi bir bahanem var. Yakında size buradan da duyuracağım pek sevimli bir proje üzerinde çalışıyorum. Süprizi kaçmasın diye zorlanarak da olsa haberi vermeden bugünkü yazıma geçiyorum.

Neden bilmiyorum ama tahta oyuncaklara karşı bir zaafım var. Böyle avucumuzu dolu dolu doldurmalarını, renklerini, ısırsak bile plastik oyuncaklar gibi yamulmamalarını, yere düşünce çıkardıkları sesi, zaman içinde eskiyince kenarlarından kalkan boyaları, ne bileyim işte seviyorum onları :)

İşte size tahta oyuncaklardan bir seçki. Üstelik bazıları şu anda kampanyada.  

 

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5

 

 

1. Bu tahta bebek evini Tchibo'nun fırsat reyonunda bulabilirsiniz. Fiyatı 79.95 TL. Buraya bir tık.

2. IKEA'nın Mula isimli oyuncağı gerçek bir klasik. Çocuklarınızın yıllar sonra çocukluklarını düşündüklerinde hatırlayabilecekleri bir oyuncak. Fiyatı 14.99 TL. Buraya bir tık.

3. İşte bizim en favori oyuncaklarımızdan biri. Tahtadan bir oğlan çocuğunun üzerine mıknatıslı kıyafetleri yapıştırarak onu kılıktan kılığa sokuyorsunuz. Kutunun içinden itfayeci, korsan, polis, tamirci, süper kahraman ve şovalye kıyafetleri çıkıyor. Fiyatı 41.57 TL. Bu oyuncağı Kipitap'ta bulabilirsiniz. Buraka bir tık.

4. Plan Toys'dan dev hizmet! Ayakkabı bağlamayı öğrenmek için artık iki büklüm olmaya gerek yok. Bu oyuncak bugün Unnado'da kampanyada. Fiyatı 14.90 TL. Buraya bir tık.

5. Alex Toys'dan denge oyuncağı. Fiyatı 44.00 TL. Buraya bir tık.

 

Hepinize güzel bir haftasonu diliyorum.

Article originally appeared on pianiko (http://pianiko.com/).
See website for complete article licensing information.