Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Search
Takip Edin1'den 10'a Say

'1'den 10'a Say' 3-5 yaş arası çocuklar için sevimli mi sevimli bir sayı sayma uygulaması.

 

Instagram

 

E-mail Aboneliği

 

Yeni yazılardan haberdar olmak için e-posta adresinizi ekleyin:

Son Yazılar
Son Yorumlar
Pazartesi
Şub062012

Erkek Çocuğu Olanlara Uyarı

Dikkat dikkat! Eğer erkek çocuğu ana babasıysanız, ve başka bir çocuk daha yapmayı planlamıyorsanız bu resimlere bakmayın. Ben baktım ve ikinci çocuk hiç hesapta yokken bir kız çocuk hayali kurar oldum. Halen okumaya devam ediyorsanız niyeti bozdunuz demektir, o zaman gelin sizin de aklınızı çeleyim.

Şu elbiselerin güzelliğine bir bakar mısınız? Eğer ki bir kız çocuğunuz varsa ne mutlu size. Bu güzel elbiseleri Wild Things Dresses isimli etsy dükkanından satın alabilirsiniz. 

Bakınız ben çok gaza gelip bu fotoğrafları kocacığıma yollayıverdim. 'Amanın şunların güzelliğine bak' diyerek bir yandan da alttan mesaj verdiğimi düşünüyordum ki kendisi bana şu fotoğraflarla geri döndü:

Yani aklınızı başınıza devşirin. Yola mini mini çıtı pıtı bir kız çocuk hayaliyle çıkıp sonunda üç haftada bir zorla yıkanan başı çamurdan, eli boyadan çıkmayan bir oğlan çocuğu sahibi olabilirsiniz! Açıkçası ben bu fotoğrafları görünce şöyle bir düşündüm :)

Reader Comments (1)

Bayıldım:)!

Kasım 24, 2012 | Unregistered CommenterMamanuuba

PostPost a New Comment

Enter your information below to add a new comment.

My response is on my own website »
Author Email (optional):
Author URL (optional):
Post:
 
Some HTML allowed: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>