Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Search
Takip Edin1'den 10'a Say

'1'den 10'a Say' 3-5 yaş arası çocuklar için sevimli mi sevimli bir sayı sayma uygulaması.

 

Instagram

 

E-mail Aboneliği

 

Yeni yazılardan haberdar olmak için e-posta adresinizi ekleyin:

Son Yazılar
Son Yorumlar
Cuma
Kas022012

İstanbulForKids Gezi / Etkinlik Rehberi

Uzun zamandır çocuklu ailelere özel, güncel, seçici bir göz ile süzülmüş, detaylarda güvenilir bir gezi/etkinlik rehberi arıyordum. Ortalıkta bu amaçla hazırlanmış bir çok site var. Bazıları güncel ama hemen her türlü aktivite listelenmiş, içlerinden güzel olanı seçip bulmak oldukça zor. Bazıları anne baba blogları. Dikkatlice seçilmiş etkinliklerden bahsediyorlar fakat bu bloglarda da en güncel etkinlikleri bulmak mümkün olamayabiliyor. Malum her hafta takvimi güncellemek, sağda solda olup bitenden haberdar olmak kolay değil. 

Dün, gece yatmadan önce salondaki koltukta uyuklamanın getirdiği cinlik ve boynumdaki tutulmanın verdiği rahatsızlık sayesinde uykum bir güzel kaçtı. Can sıkıntısından twitter'da dolanırken aradığımı buldum. Tam istediğim gibi bir çocuklu gezi ve etkinlik rehberi: IstanbulForKids.

Etkinlikler konu başlıklarına ve yaş gruplarına göre güzelce gruplanmış (detay konusunda fikir vermek adına: Ekoloji ve Çocuklar isimli bir kategori bile var). Her etkinlik için doyurucu bir açıklama ve detaylı iletişim bilgileri verilmiş. Ayrıca aylık takvim üzerinden o günün etkinliklerine doğrudan gitmek mümkün. Bunun dışında çeşitli semtler için planlanmış günlük gezi önerileri de var. Hayvanat bahçeleri, lunaparklar, kütüphaneler vs. gibi her an el altında bulundurmak isteyebileceğimiz mekanların adreslerini listeleyen bir adres defteri de mevcut. E daha ne olsun değil mi? Bu sitede emeği geçen herkese pek çok teşekkürler.

Hepinize iyi cumalar.

Reader Comments

There are no comments for this journal entry. To create a new comment, use the form below.

PostPost a New Comment

Enter your information below to add a new comment.

My response is on my own website »
Author Email (optional):
Author URL (optional):
Post:
 
Some HTML allowed: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>